strona główna kontakt
photo

Opinie o produktach

cat2_end

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat produktów Jędrzejowskiej Spółdzielni Mleczarskiej. Dzięki Państwa uwagom będziemy mogli stworzyć program udoskonalania naszych produktów i dostosowywania ich do potrzeb Konsumentów. Dziękujemy za wszelkie głosy.

Pani Anna z Krakowa...
- Zupełnie przez przypadek kupiłam kefir waszej firmy. Jestem zadowolona zarówno z jego smaku, jak i ceny, ale przyznam, że mam duży problem ze znalezieniem go w sklepach. Częściej bywa w mniejszych sklepikach, niż w marketach. Stosuję kefir do diety i codziennie zjadam go z płatkami owsianymi, więc interesuje mnie jego dostępność i oczywiście cena.

Pani Stanisława z Książa Wielkiego...
- Od lat stosuję tylko naturalne produkty w kuchni. Mam taki zwyczaj, bo wychowałam się na wsi i pamiętam ten prawdziwy smak masła, czy mleka. Dzisiaj częściej trafiam na produkty, które tylko z nazwy przypominają mleko. W mojej kuchni stawiam na to co dobre, a nie ładnie opakowane. Mleko z Jędrzejowa ma krótki termin przydatności, dlatego myślę, że jest dużo zdrowsze i mniej przetworzone niż mleko z kilkumiesięcznym terminem ważności. Poza tym często sama robię ser z ogrzanego mleka, a do tego potrzebne jest prawdziwe mleko, które z czasem się zsiada. Macie dobre mleko! Pozdrawiam Stasia.

Pani Renata z Końskich...
- Robiłam ostatnio domowe lody ze śmietanki trzydziestoprocentowej. Były bardzo dobre. Lody kupowane w sklepie robione są zazwyczaj z mleka w proszku. Ja mam swoje domowe przepisy. A ubita świeża śmietana z owocami smakuje bezkonkurencyjnie.

Pan Adam z Kielc...
- Jak to jest, że kupując masło kilka razy okazało się, że jest to tylko masło z nazwy, bo zawiera też tłuszcze roślinne. Dlatego wolę kupować masło, a nie margarynę z dodatkiem masła. Jak mam płacić za podróbkę, to czuję się oszukany. Czasem nawet trudno znaleźć na opakowaniu jakąś informację o składzie masła. Ja preferuje masło osełkę - chyba jest najlepsze! Adam.

Pan Wojciech  z Sędziszowa...
- Kefir z Jędrzejowa świetnie działa na oparzenia słoneczne J

Pani Danuta z Rzeszowa...
- W moim domu jada się wyłącznie produkty zdrowe i naturalne. Chociaż pojawiły się sklepy ze zdrową żywnością, to ja w dalszym ciągu mam kłopot ze znalezieniem tzw. produktów naturalnych. Chyba chodzi o to, że te nasze, rodzime sery, śmietany, czy mleko wypierają produkty długoterminowe sprzedawane przez duże koncerny. Półki w marketach uginają się od setek różnych towarów, ale gdy czytamy skąd pochodzą, to częściej z zagranicy. A przecież przez długie lata przekonywano nas - konsumentów - że nasze produkty są najlepsze.
Od lat szukam polskich produktów jak najmniej przetworzonych. Jeśli mleko, ser, kefir, czy maślanka mają krótkie terminy ważności, to są na pewno zdrowsze niż te z polepszaczami. Kupuję z Jędrzejowskiej już od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Trzeba popierać rodzime przetwórstwo.

Pan Tomasz z Katowic...
- Polecam twarożek śmietankowy ze świeżym szczypiorkiem albo rzodkiewką! Moje dzieci stwierdziły ostatnio, że jest o niebo lepszy od tych wszystkich reklamowanych gotowców. Najlepiej dodać jeszcze łyżkę śmietany lub kefiru i wtedy jest po prostu pyszny! Dzieciaki w tym wieku trudno namówić na coś domowego, bo wolą jadać w fastfood'ach, więc tym bardziej się cieszę, że od czasu do czasu zjedzą coś naturalnego. Dzięki za serek śmietankowy! Tomek.

Dodaj swoją opinię »