Drukarka przemysłowa

Firma ABS-JET to powstała w 2001 roku fachowa, małopolska firma mająca własny sklep ecommerce. Proponuje szczególnie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Na dodatek, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, a oprócz tego trudni się dostawą różnego gatunku dobrej jakości kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Notabene także: części zamiennych a oprócz tego akcesoriów Między nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i systemy wizyjne. Przyrządy mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest także autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. To nie wszystko. Na dodatek jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma on bardzo delikatny wonność pomarańczy i służy w rzeczy samej do dokładnego usuwania klejów na upał, powiem więcej do zmywania wałków etykieciarek a oprócz tego smarów czy smoły. W propozycji sklepu każdy nabywca znajdzie do tej pory niezwyczajnie dobrej jakości różnorakie

środki czystości a oprócz tego kosmetyki marek Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV,

Trzeba wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. A oprócz tego nieustannie udoskonala własne produkty. Tak aby zakupić ustalony towar, np. drukarki przemysłowe, dosyć tego się zalogować, na następny odbyć poszczególne kroki. Odbywa się to w niewyszukany wybieg. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można również na niej trafić na bardzo ciekawe promocje. Acz w razie jakichkolwiek pytań, można wpisać lub zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 01.08.2023 21:42:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.