Drukarki przemysłowe

Firma ABS-JET Service to firma, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, oraz ich serwis. Poza tym dostarcza wszelkiego rodzaju bardzo najlepszej klasy kompatybilne oraz oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy kupujący na stronie: Absjet.pl znajdzie również części zamienne oraz różne przyrządy. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak oraz na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki oraz systemy wizyjne.

Spółka ta jest również autoryzowanym oraz jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac i Saturn. Produkuje na domiar tego środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO oraz STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest niezwykle potrzebny. Usuwa bezproblemowo kleje oraz etykiety. Tym samym dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru i parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje także doskonałej jakości środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care i Americol BV). Rozleglą, pełną ofertę asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Powinno się dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Platforma Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeżeli chodzi o wspomniany produkt, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest on wykorzystywany do mycia i konserwacji urządzeń drukujących. Ważne, że nie uszkadza on większości powierzchni. Jest bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 18.05.2023 04:47:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.