Klejenie opakowań

Strona internetowa inexdruk.pl proponuje usługi drukarskie a także rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wybór usług realizowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z firmą o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości a także będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Prócz tego podmiot posiada własne studio projektowe a także DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Nieustanne rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z nowoczesnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, a oprócz tego UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Pośród usług znajdują się ulotki medyczne – ich nakład, projektowanie, a oprócz tego uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną propozycją w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny a także przez e-mail.

Druk opakowań to kolejna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania a także kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi funkcjonowanie obejmującą współprace nie tylko z klientami rodzimymi, lecz również z zagranicznymi.

Po więcej informacji a także niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 11.09.2023 03:24:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.