Kursy masażu dofinansowane

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w którym możecie zyskać nowe umiejętności. To także placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem ekspertów możecie pogłębić do niniejszej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do takiego, żeby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia oraz warsztaty z zakresu rozmaitych form masażu. Weźcie również udział w szkoleniach kosmetycznych, jakie jeszcze odszukacie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, ażeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. To dzięki niniejszemu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić własnym kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i również wiele innych. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 14.09.2023 10:31:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.