Lokalizacja uszkodzeń kabli

El-Tech to kompetentna firma, która od 2006 roku, świadczy prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są zupełnie kompleksowe. Dotyczą przede wszystkim montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN oraz próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje nawet te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych jak również różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one wykonywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Tak aby uzgodnić odpowiednie zasady partnerstwa czy współpracy, powinno się skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Niemało czynności pomiarowych i również zarazem konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia zaiste prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, w głównej mierze tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy często dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji oraz wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. świadczone z użyciem niezwykle niemałej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych niezwykle ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 10.01.2023 17:25:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.