Mapy geodezyjne

Oferujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, a w szczególności mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a przede wszystkim pomiarami geodezyjnymi. Realizujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji. Nasza spółka ma ponad 20-letnią tradycję, co gwarantuje, że satysfakcję klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia i inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych i również urządzeń infrastruktury technicznej, a oprócz tego przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. W dodatku, trudnimy się także podziałami i rozgraniczeniami nieruchomości i wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac wykonywanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych i również gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością i dokładnością. Do zakresu naszej działalności należy także co niemiara innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii i teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest ukontentowanie klienta, zatem prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości i należytej staranności. Profesjonalizm to dla nas zrąb, wobec czego w czasie wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy niuans i wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci najczęściej do nas wracają.

W dodatku, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 07.05.2023 11:14:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.