Meble łazienkowe

HASHI – nazywa się firma, która od 2007 roku trudni się sprzedażą wysokiej klasy mebli do łazienek. Pośród nich jest głównie umywalka z szafką i regały, komody, lustra i szafki lustrzane, a oprócz tego oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to pierwszy w Polsce sklep Outlet z takimi produktami współpracy z fabryką Elita, proponuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, nawet do 70%. Firma od 2013 roku ma również swój stacjonarny bawialnia w Tczewie, gdzie klient może przypatrzeć się na co dzień zmieniającą się ekspozycję. Umeblowanie są dostępne w najniższej cenie i naraz w bardzo dobrej klasy. Zawsze można spodziewać się również na bezproblemową obsługę i doradztwo w kwestii wyboru danych artykułów. Na wszelkie dodatkowe, nawet te w największym stopniu szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to produkt wyłącznie od polskich wytwórców. Wyprodukowany z niezwykle dużą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale i sam wygląd). Sklep sprzedaje np. innowacyjne szafki podumywalkowe. Ale proponuje też klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają różnorakie kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość przynajmniej 130 cm. Oprócz tego, można do nich dobrać jeszcze inne elementy. Jakie? Mianowicie komody łazienkowe, szafki wiszące, regały i lustra.

Żeby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. należy wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy bądź bezpośrednio na stronie.
Poznaj pełen wachlarz oferowanych przez nas artykułów i ciesz się korzystnymi cenami!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 15.08.2023 11:31:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.