Modele odlewnicze

Spółka Legmod z siedzibą w Legnicy to doświadczony dystrybutor, który oferuje doskonałej klasy towary. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne a oprócz tego eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej propozycja obejmuje części do kruszarek szczękowych, a więc: szczęki kruszące, kliny a oprócz tego śruby montażowe, płyty policzkowe a oprócz tego rozporowe a oprócz tego tzw. gniazda płyt rozporowych. W dodatku dostarcza także części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można także wyszukać przeróżne elementy zamiennie do podajników rusztowych a oprócz tego przesiewaczy, płuczek mieczowych a oprócz tego odlewów z żeliwa a oprócz tego staliwa.
Pasują one nie tylko do popularnych rodzajów maszyn, ale również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W przedsiębiorstwie] tworzona jest dokumentacja, a części do kruszarek są akuratnie wdrażane do produkcji.
Poza dystrybucją konkretnych produktów, Legmod realizuje także rozmaite usługi. Dokonuje przeglądu a oprócz tego oceny stanu technicznego kruszarek. To nie wszystko. Remontuje je w wszechstronny sposób. Specjaliści m.in. regenerują wahacze a oprócz tego wymieniają łożyska wewnętrzne a oprócz tego zewnętrzne. Oraz – w przypadku maszyn stożkowych – oceniają stopień zużycia pewnych elementów. Na dodatek, możliwa jest naprawa zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, i również wszelkie konsulting techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy a oprócz tego szybki. Aby dać do zrobienia pytanie dotyczące danej oferty, wypada wypełnić odpowiedni formularz.
Bezustannie podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej racji na bieżąco staramy się badać naszą propozycję sprzedażową o nowe towary. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej racji do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 10.04.2023 09:56:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.