Operacje prostaty

Prostata to miniaturowy gruczoł w obrębie męskich narządów rozrodczych. Już młodzieńcy mogą cierpieć na dolegliwości ze strony tego narządu. Młodzi panowie mogą chorować na zapalenie prostaty, starsi na przerost gruczołu krokowego, który może być zmianą nowotworową. W związku z tym ważne jest właściwe dbanie o stan tego ważnego gruczołu.
Medycyna prostaty jest różnorodne i również zależy od gatunku choroby. Przy stanach zapalenia prostaty stosuje się antybiotykoterapię, czy leczenie innymi środkami farmaceutycznymi. Należą do nich leki rozluźniające mięśnie, leki przeciwbólowe i również przeciwzapalne. Istnieją także inne metody leczenia zapalenia prostaty, jak też:
– leczenie z zastosowaniem propolisu
– leczenie z zastosowaniem lewatywy
– ziołolecznictwo – najczęściej wykorzystywaną rośliną leczniczą jest oczywiście wierzbownica drobnokwiatowa.

W przypadku raka prostaty często stosuje się zabieg operacyjny.

Leczeniem męskich intymnych dolegliwości trudni się urolog. Większość mężczyzn obawia się i również wstydzi badania prostaty, które odbywa się metodą “per rectum”, oznacza to przez odbyt. Jest to w sumie niepotrzebne, ponieważ samo badanie trwa niecały kwadrans, a może uratować życie.

Ważne jest, żeby lekarz, do którego się udasz, był profesjonalny i również skryty, abyś czuł się swobodnie. Taką dobrą opcją jest wybór urologa Piotra Humańskiego, który po mistrzowsku zadba o sytuacja Twojej prostaty. Specjalizuje się on w laserowym leczeniu schorzeń prostaty i również leczeniu przerostu gruczołu krokowego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tym urologu, przejdź na stronę internetową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 23.05.2023 11:36:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.