Pisklęta gęsie

Firma DROB S.A. realizuje swoją działalność już od wielu długich lat. Jej doświadczenie to przeszło 40 lat pracy. Nic dziwnego stąd, że jest to jedna z w najwyższym stopniu poważanych i zwykle polecanych firm w branży drobiarskiej. Tym co zachęca klientów do korzystania z jej oferty to głównie doskonała jakość świadczonych usług. Każdy kto postanowi kupić coś w Spółce DROB S.A. może mieć pewność, że współpracuje z firmą w sumie profesjonalną i rzetelną.

Firma ta ma bogatą propozycję, w której wyszukać można w szczególności pisklęta gęsie, pisklęta kurze, odchowane kurki, pisklęta kacze, i jaja wylęgowe od kogut mięsnych. Gwarantuje także usługi wylęgowe.

Do swojej codziennej dyspozycji przedsiębiorstwo ma aż 9 zakładów wylęgowych oraz 2 fermy reprodukcyjne. Wszystkie te obiekty są położone w Wielkopolsce i zmodernizowane, dzięki czemu pracują niezwykle wydajnie i zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. W modernizacji ważną rolę grała spółka Petersime, bez zarzutu znana w branży. Do tego Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. dba o to, by stada były rzetelnie testowane i miały zapewnioną opiekę weterynaryjną. Dzięki temu jakość świadczonych tam usług nigdy nie spada.

Firma ta wciąż rozwija swoją działalności, co sprawia, że nawiązuje współpracę z wieloma sklepami i innymi przedsiębiorstwami, które mają duże zapotrzebowanie na produkty branży drobiarskiej. Realizuje swoje usługi w niezwykle przystępnych cenach, co stanowi kolejną zachętę do tego, by korzystać z oferty tej spółki. Firma DROB S.A. to tym samym spółka, której na pewno można zaufać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 19.07.2023 12:51:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.