Spływy kajakowe po rzece Tanew

Wiele osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop na pewno warto jest wybrać się na kajaki, jak te organizowane przez firmę Marco-Canoe.

Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, czyli w samym centrum Roztocza. Jest to wyjątkowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe organizowane przez firmę Marco-Canoe odbywają się na pobliskich rzekach, takich jak Wieprz oraz Tanew.
W zależności od upodobań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające około jednego dnia, a oprócz tego dłuższe wyprawy na parę dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Chociaż porównując je do oferty podobnych firm sprawnie można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można niemało zaoszczędzić na swoich wakacjach, a naraz wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, przedsiębiorstwo Marco-Canoe od początku działała również jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, a oprócz tego innych dodatków niezbędnych do tego, aby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je również negocjować jeśli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę na temat terenów rzeki Wieprz oraz Tanew, za sprawą czego są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach oferowanych przez firmę Marco-Canoe na pewno będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 25.03.2023 23:45:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.