Studio fotograficzne

Kompetentna fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów online i restauracji, a korzystne fotografie przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne specjalizuje się w fotografii, która może zapewnić udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, specjalizującymi się w fotografii produktowej i kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę w czasie robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Nabywca robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję na bazie wyglądu produktu na zdjęciu. Także przed wizytą w restauracji co niemiara osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu i ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy i wysokiej jakości sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji produkt jest przygotowywany, następnie prawidłowo ustawiony i oświetlony. Wykonane fotografię zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Dzięki temu produkt będzie wyglądał realistycznie, a równocześnie atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy 2 rodzaje zdjęć. Popularny packshot to sam produkt ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne fotografie, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, kupujący jest w stanie zobaczyć każdy szczegół produktu oraz jego faktyczny kształt i rozmiar. Specjalizujemy się też w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że kupujący nabierze ochoty na posiłek i ochoczo zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy towarów wymaga odpowiedniego przygotowania i używania dobrego sprzętu. Stąd powinno się nam powierzyć egzekucja zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co niewątpliwie przełoży się na większą sprzedaż.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 27.05.2023 11:20:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.