Stycznik sla

TOMELPOL to fachowa spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep online stycznik.eu, gdzie trudni się sprzedażą wysyłkowa wielu produktów na obszarze całego kraju. Są to różnego typu aparaty a także urządzenia. Wybór jest bardzo znaczny. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje również termików. I oczywiście można zakupić także zwalniak eb (czy innego typu) albo włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep umożliwia bezproblemowy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Do tego wprowadza ciekawe promocje. Asortyment, który proponuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod i tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są podobnie do przekaźnika elektromagnetycznego co do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

O ile chodzi o wspomniany zwalniak eb, mianowicie jego osoba w przeciwnym wypadku zwany luzownikiem i ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią przemocą. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych a także w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Natomiast włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć i przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego a także stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może być powietrzny, izolacyjny albo posiadać konstrukcję otwartą. I jest wyposażony w napęd ręczny a także elektromangesowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 06.05.2023 11:18:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.