Szkło hartowane

Firma Zwono to firma, która już od 25 lat trudni się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym oraz proponuje solidne lustra – gotowe czy też na zamówienie. Na stronie Zwono.com.pl każdy kupujący znajdzie także kabiny prysznicowe, balustrady, blaty oraz fasady szklane, ścianki działowe i również drzwi przesuwne.

Ponadto, nie brakuje również szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, a nawet akwariów. Spółka ZWoNo realizuje w dodatku rozmaite usługi związane w tym także z wierceniem otworów oraz wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w propozycji firmy są podświetlane, wytrzymałe, produkowane z doskonałej klasy materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. lustro wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity estetyczny.

Jeżeli chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są rozmaite kabiny natryskowe i również wszelkiego rodzaju balustrady. W takim razie cechują się one bardzo eleganckim i również atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami oraz systemami najwyższej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku wytwórców. Za sprawą tego nawet po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną funkcjonalność.

Przedsiębiorstwo ZWoNo działa na terenie sporego powiatu poznańskiego, chociażby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. Aby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić formularz kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą podejrzeć gotowe realizacje


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 01.09.2023 03:02:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.