Transport - Szwajcaria

Strona twdlog.pl proponuje usługi transportowe do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką naturalnie działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka a także ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim firma się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnorakich możliwościach od 24 cbm do 120 cbm a także ładowności do 24 odcień.

Zakres oferowanych usług, obejmuje również pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych produktów na obszarze całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to a w szczególności Europa Środkowa a także Południowa- RFN, Austria, Węgry, Włochy, oraz Słowenia czy Chorwacja.

Oferta jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu ochrona o obronność powierzonych dóbr i wytrwały rozmowa telefoniczna z kierowcą. Każdy etap przewozu jest w związku z tym na bieżąco sprawdzany.

W dodatku TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach a także autostradach i wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl by wyszukać dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail lub kontakt telefoniczny czy też fax.

Internacjonalny styl firmy podkreśla również fakt dostępności strony w języku angielskim i niemieckim.

Pożądane byłoby fundnąć na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki a także transportu bez ustanku stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą a także cennikiem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 07.09.2023 13:53:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.